Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • on TV , WWW , iOS , Android

  • REALIZACJA TRANSMISJI INTERNETOWYCH

  • SERWERY STREAMINGOWE

  • ONLINE 24H

Live - mobi TV

Za kilka miesięcy zagości u nas telewizja w jakże popularnych telefonach komórkowych, DVB-H. Testy trwają w kilku miastach w Polsce, ale..

Już teraz można uruchomić przekaz Live (na żywo) dla urządzeń wyposażonych w Windows Mobile ale także dla zwykłych telefonów komórkowych !! Telefon musi obsługiwać transmisję strumieniową, co praktycznie każdy obecnie oferowany na rynku potrafi. Czyli.. możesz uruchomić przekaz live, który będzie odbierany w zwykłych telefonach komórkowych, podobnie jak robią to niektórzy operatorzy np. Orange gdzie znajdziecie TVN24 i inne kanały TV.

Nasze rozwiązanie posiada dwie cechy odróżniające je od przedstawiuonego powyżej:

- jest o WIELE tańsze - samo uruchomienie kanału oraz jego utrzymanie

- odbierane jest bez wzglkędu na operatora GSM (!!)

i jeszcze..

- możesz oglądać gdziekolwiek na świecie jesteś, musisz mieć telefon komórkowy i być w zasięgu sieci GSM

Zapraszamy na http://3gpp.pl , na naszej stronie mobilnej znajdziecie kilka kanałów TV (zachodniojęzycznych), również przekazy live - jeśli takie akurat przeprowadzamy.
UWAGA - proszę nie korzystać z WAP tylko ze zwykłego połączenia internetowego w swoim telefonie - korzystając z WAP b.dużo zapłacicie za przesył danych, jesteście w Polsce (!!)

.
f t g